PIELGRZYMKA Z PARAFII PW. ŚW. STANISŁAWA I ŚW. BONIFACEGO BM
W ŚWINOUJŚCIU
13 – 17 maja 2019 r.

13.05.2019 r. poniedziałek

7.oo Świnoujście prom; wyjazd 7.15; Sanktuarium NMP w Resku – msza św.; Sanktuarium MB Bolesnej w Skrzatuszu; Sanktuarium Maryjne Górka Klasztorna.

14.05.2019 r. wtorek

Bydgoszcz – Sanktuarium MB Pięknej Miłości, msza św.; spacer po mieście; klasztor ss. Klarysek; Toruń – Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II; spacer po starym mieście; siedziba Radia Maryja; Włocławek – miejsce znalezienia ciała ks. Jerzego; Płock– Sanktuarium Bożego Miłosierdzia u Sióstr MB Miłosierdzia.

15.05.2019 r. środa

Katedra płocka; Suserz – Sanktuarium MB Uzdrowienia Chorych; Kłóbka – muzeum etnograficzne; Tum – kolegiata; Głogowiec i Świnice Warckie – s. Faustyna; Kalisz – Narodowe Sanktuarium św. Józefa.

16.05.2019 r. czwartek

Msza św. w Kaliszu; Broniszewice – DPS; Pobiedziska – park miniatur; Pola Lednickie; Gniezno – katedra i muzeum;  Licheń – Sanktuarium MB.

17.05.2019 r. piątek

Msza św. w Licheniu; Strzelno – rotunda; Kruszwica – ruiny zamku z mysią wieżą; Mogilno – klasztor i kościół pobenedyktyński; Biskupin – muzeum archeologiczne; autokar i Świnoujście.

Koszt 800 zł. Telefon do ks. Ignacego (organizatora i odpowiedzialnego) 501317141.

Ps. Program w szczegółach może ulec zmianie ze względów czasowych lub innych.

Ks. Ignacy Stawarz