Duszpasterze parafii

Od 27.08.2013 roku posługę proboszcza naszej Wspólnoty pełni ks. Ignacy Stawarz. 

Natomiast od dnia 01.02.2014 roku jest z nami ks. Stanisław Janusz Ardowski z dekretem wikariusza, a od 18.05.2016 roku także i administratora.

Księża którzy duszpasterzowali w naszej parafii:

Ks. proboszcz Dariusz Kiljan

Urodził się 10 listopada 1961 r. Święcenia kapłańskie przyjął 15 grudnia 1985 r. Funkcje proboszcza objął 15 kwietnia 1993 r. Obecnie proboszcz parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Załomiu.

Ks. rezydent student Marek Cześnin

Urodził się 27 kwietnia 1965 r. Święcenia kapłańskie przyjął 12 czerwca 1993 r. W naszej parafii w latach 1994 - 1999. Obecnie proboszcz parafii pw. MB Szkaplerznej w Wołczkowie i referent ds. konserwacji zabytków przy kurii szczecińsko-kamieńskiej.

Ks. wikariusz Ryszard Raczkiewicz

Urodził się 26 lipca 1960 r. Święcenia kapłańskie przyjął 15 grudnia 1985 r. W naszej parafii w latach 2002 - 2005. Obecnie administrator parafii pw. św. Stanisława Kostki w Wyszoborze.

Ks. wikariusz Zbigniew Antoni Tyszkiewicz

Urodził się 28 grudnia 1950 r. Święcenia kapłańskie przyjął 30 kwietnia 1978 r. W naszej parafii w latach 2005 - 2008. Obecnie administrator parafii pw. ś. Katarzyny Aleksandryjskiej w Trzechlu.

Ks. wikariusz Krzysztof Pustelnik

Urodził się 5 grudnia 1959 r. Święcenia kapłańskie przyjął 10 czerwca 1984 r. W naszej parafii w latach 2009 - 2013.

© 2014 Rzymskokatolicka parafia p.w. Śś. Stanisława i Bonifacego B.M.