XVI NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

20.07.2014 rok

Witamy serdecznie siostry Dominikanki, które w Broniszewicach prowadzą DPS dla chłopców. Polecamy Bogu to dzieło, a po mszy św. będzie można złożyć datek.

19.oo(sobota wieczór) W int. Matki Generalnej i Sióstr Dominikanek dz. – błag.

7.3o W int. Haliny i Michała (w dniu ślubu)

8.35 godzinki

9.oo  ++ Czesław (im.); rodzice: Maria, Florian i chrześniak Czesław

10.3o + Czesław TOMALA i jego ++ rodzice: Franciszka i Paweł

12.oo I KOMUNIA ŚW. Maksymiliana BONY

18.oo + Czesław KOZŁOWSKI (28r.) i ++ z rodzin KOZŁOWSKICH, KUBOWSKICH, ZAMIARÓW

6.3o + ks. Władysław JACKOWSKI (greg.)

19.oo + Katarzyna WÓJCICKA (od uczestników pogrzebu)

Wtorek wsp. św. Marii Magdaleny

17.3o–18.0o biuro parafialne

19.oo + Jacek TOROWSKI

Środa święto św. Brygidy z. współpatronki Europy

6.3o W int. Pawła, Heleny i Artura dz. - błag.

10.oo + Jowita STAŃCZAK (pogrzebowa)

19.oo W int.Tymoteusza (10ur.) dz. - błaa. oraz innych  próśb i podziękowań

Czwartek wsp. św. Kingi dz.

18.3o różaniec

19.oo + Maria LOREK

Piątek święto św. Jakuba ap.

6.3o W int. Haliny i Stefana (44r. śl.) dz. – błag. i o szczęśliwy powrót do domu

18.4o koronka

19.oo + Halina ANIOŁ (2r.); po mszy św. modlitwy za kierowców i błogosławienie pojazdów z okazji wsp. św. Krzysztofa

Sobota wsp. świętych Joachima i Anny, rodziców NMP

9.3o10.oo biuro parafialne

17.oo++ Ewa, Janina, Natalia, Czesław, Stefan

NIEDZIELA XVII w ciągu rokubędą z nami Arkadiusz i Marzena Majka; jako rodzina misyjna od 13 lat w Sarajewie

19.oo(sobota wieczór) ++ Jan, Helena, Andrzej

7.3o + Jowita STAŃCZAK (od uczestników pogrzebu)

8.35 godzinki

9.oo  + Stanisław JABŁOŃSKI i ++ rodzice z obojga stron

10.3o + Katarzyna WÓJCICKA (od uczestników pogrzebu)

12.oo + Czesława KUROWSKA (2r.)

18.oo W int. Anny (im. i ur.) dz. – błag.

Miłosiernemu Bogu polecajmy Katarzynę WÓJCICKĄ lat 47 z ul. Kruczkowskiego 22 i Jowitę STAŃCZAK, lat 39 z ul. Wojska Polskiego 49/2, które w ostatnim tygodniu zakończyły ziemską pielgrzymkę.

Serdecznie dziękujemy za modlitwy i życzliwość, za troskę i jedzonko, za udział w Eucharystii i chętne angażowanie się w liturgię, za sprzątanie kościoła i wszelkie ofiary.

Zachęcamy do nabywania Gazetki parafialnej, Niedzieli i Gościa niedzielnego.

Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy wielu łask, a gościom udanego wypoczynku.

Niech Pan nieba i ziemi chroni od zła i hojnie błogosławi. SZCZĘŚĆ BOŻE!

Ks. Ignacy Stawarz, proboszcz: 501317141

Serdecznie zapraszamy na uroczystości odpustowe ku czci św. Jakuba Apostoła, patrona Bazyliki Archikatedralnej w Szczecinie, połączone z Szóstym Jarmarkiem Jakubowym, które odbędą się w dniach 24 – 27 lipca br. Punktem centralnym uroczystości będzie Msza Święta odpustowa w piątek, 25 lipca br., o godz. 18.00, której przewodniczył będzie Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga. Szczegółowy program tego wydarzenia jest zamieszczony na plakatach a także na stronie internetowej www.katedra.szczecin.pl

W miesiącu lipcu wyruszy XXX Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku grupy promieniste wyjdą z Łukęcina, Świnoujścia i Polic. Uroczysta inauguracja Pielgrzymki będzie miała miejsce 29 lipca o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu. Istnieje również możliwość duchowego pielgrzymowania. Pełna informacja o pielgrzymce i zapisach znajduje się w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej www.szczecinska.pl.