III NIEDZIELA WIELKANOCNA
04.05.2014 rok

19.oo (sobota wieczór)        1/ + Maria LOREK i ++ z rodz. OBUCHOWSKICH

2/ za rolników (od grupy Kuracjuszy z „Sasanki”)

  7.3o  + Bogusława MYŚLIWIEC (od uczestników pogrzebu);   8.35   godzinki

  9.oo  + Janina KOPCZYŃSKA

10.3o  + Elżbieta ADAMKIEWICZ (1r.)

12.oo  + Stefan SADOWSKI (greg.)

17.3o   nabożeństwo majowe; w tygodniu 18.3o, w sobotę po mszy św.

18.oo  W int. maturzystów o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

Poniedziałek 6.3o + Janusz WILHELMI (od uczestników pogrzebu); 17.oo nabożeństwo majowe z udziałem dzieci; 18.3o  nabożeństwo majowe; 19.oo + Stefan SADOWSKI (greg.)

Wtorek święto. św. Filipa i Jakuba ap. 18.0o – 18.3o biuro parafialne; okazja do spowiedzi; 19.oo + Stefan SADOWSKI (greg.); spotkanie Klubu Gazety Polskiej

Środa  6.3o  + Stefan (greg.); 17.oo nabożeństwo majowe z udziałem dzieci; 18.oo nabożeństwo biblijne, majowe; 19.oo Dz. – błag. za łaski, zdrowie i o dalsze błogosławieństwo dla całej rodziny oraz w int. innych próśb i podziękowań

Czwartek uroczystość św. Stanisława BM ODPUST PARAFIALNY: 6.3o + Stefan SADOWSKI (greg.); 18.oo różaniec, nabożeństwo; 19.oo W int. Parafii – ks. Dariusz Kiljan, kazanie ks. Grzegorz Wejman

Piątek 6.3o + Hieronima WADAS (od uczestników pogrzebu); 17.oo nabożeństwo majowe z udziałem dzieci; 18.oo patriotyczno – religijne śpiewanie; 18.3onabożeństwo majowe, koronka; 19.oo 1/ + Stefan SADOWSKI (greg.) 2/ ++ Stanisław (im.), Hubert (6r.) NICIEJEWSCY; ++ z rodz. NOWICKICH i SZAŁKÓW

Sobota chorzy; miesięcznica Smoleńska; Dni Rodziny na Basztowej (plakat) o 16.oo msza św.; 17.oo + Stefan SADOWSKI (greg.); nabożeństwo majowe

Niedziela IV wielkanocna Dobrego Pasterza

19.oo (sobota wieczór) + Stefania SUPKOWSKA (1r.)

  7.3o  + Ferdynand SLOTTA;   8.35   godzinki

  9.oo  W int. Barbary ORYNICZ (chrzest)

10.3o  W int. absolwentów rocznik 1964 wydziału lekarskiego dz. – błag.

12.oo  + Janusz WILHELMI (od rodz. Sadowskich)

17.3o   nabożeństwo majowe;

18.oo  + Stefan SADOWSKI (greg.)

 

Serdecznie dziękujemy za życzliwość i duchową pomoc w naszej służbie, rodzicom młodzieży bierzmowanej za włączanie się w liturgię, przygotowanie świątyni i terenu wokół oraz za dar ołtarza (krzyż i banery), innym za przynoszone smakowitości, ofiary na hospicjum CARITAS (1100zł.) oraz wszelkie inne dobra.

Zachęcamy do lektury Biuletynu parafialnego, Niedzieli i Gościa niedzielnego.

 

Wielu łask życzymy Solenizantom, Jubilatom i gościom, a nam niech błogosławi Odwieczne Słowo. SZCZĘŚĆ BOŻE!

 

Ks. Ignacy Stawarz, proboszcz: 501317141

 

Wyjazd na pielgrzymkę 12 maja o 6.oo koło PKS-u

 

Decyzją Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi została powołana Fundacja Donum Vitae. Jej głównym celem jest przywracanie nadziei małżeństwom na poczęcie nowego życia dzięki metodzie Naprotechnologii, zgodnej z nauczaniem św. Jana Pawła II. Problem niepłodności dotyka coraz liczniejsze małżeństwa, korzystające często z metod leczenia niezgodnych z etyką katolicką.

Obecnie fundacja zbiera środki na budowę Centrum Wspierania Płodności, które będzie realizować nauczanie Kościoła w tym zakresie.

Zachęcamy do przyjęcia folderów informacyjnych fundacji oraz przekazanie darowizny na jej działanie i budowę Centrum Wspierania Płodności w Szczecinie – jako dar wdzięczności za kanonizację Jana Pawła II.

 

© 2014 Rzymskokatolicka parafia p.w. Śś. Stanisława i Bonifacego B.M.