II NIEDZIELA WIELKANOCNA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
27.04.2014 rok

Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: św. Jan Paweł II – Apostoł Miłosierdzia;
po mszach św. zbieramy ofiary na budowę Hospicjum w Świnoujściu (można i w tygodniu)

19.oo (sobota wieczór) + Danuta DZIĘCIOŁ (1r.), ++ z rodz. SZYMCZAKÓW, MAKOWSKICH i DZIĘCIOŁÓW

7.3o  W int. Andrzeja dz. – błag.;  8.35   godzinki

9.oo  ++ Zofia, Jan, Marianna, Stanisław, Jan

10.3o  ++ Kazimiera, Adam

12.oo  + Janusz WILHELMI (od uczestników pogrzebu)

18.oo  + Stefan SADOWSKI (greg.)

Poniedziałek urocz. Św. Wojciecha BM Patrona Polski: 6.3o W int. Katrin (32ur.) i Helgi dz. – błag. z prośbą o zdrowie; od 15.3o egzaminy; 19.oo + Stefan (greg.)

Wtorek święto. św. Katarzyny Sieneńskiej dz. i dK: 18.0o – 18.3o biuro parafialne; okazja do spowiedzi; 19.oo 1/ W int. ks. Janusza (35r. święceń) dz. – błag. 2/ + Stefan SADOWSKI (greg.). Udział  świadków bierzmowania we mszy św.

Środa  6.3o  + Stefan (greg.); 9.oo + Hieronima WADAS pogrzebowa;15.3o  czuwanie modlitewne do Ducha Świętego; 16.oo Msza św. w int. młodzieży z udzieleniem sakr. bierzmowania – ks. Abp Metropolita Mińsko-Mohylewski Tadeusz Kondrusiewicz

I Czwartek 6.3o msza św.; 18.3o różaniec; 19.oo + Stefan (greg.); nabożeństwo majowe; adoracja Jezusa Eucharystycznego do apelu

I Piątek wsp. św. Atanazego bp i dK: 6.3o ++ Małgorzata, Augustyn JUNKERT; 17.oo okazja do adoracji i spowiedzi; 18.3o koronka, litania do NSPJ, nabożeństwo majowe; 19.oo + Stefan SADOWSKI (greg.)

I Sobota  urocz. NMP Królowej Polski: 9.oo + Adam PROSIŃSKI (4r.) i ++ rodzice; 10.3o + Stefan (greg.) będziemy gościć Andrzeja Korytkowskiego z małżonką; 15.3o spotkanie Żywego Różańca na plebanii; 17.oo  W int. Członkiń Wspólnoty ŻR dz. – błag.; nabożeństwo majowe;wspólny różaniec, adoracja

Niedziela III wielkanocna

19.oo (sobota wieczór)        1/ + Maria LOREK i ++ z rodz. OBUCHOWSKICH

2/ za rolników (od grupy Kuracjuszy z „Sasanki”)

7.3o  + Bogusława MYŚLIWIEC (od uczestników pogrzebu);   8.35   godzinki

9.oo  + Janina KOPCZYŃSKA

10.3o  + Elżbieta ADAMKIEWICZ (1r.)

12.oo  + Stefan SADOWSKI (greg.)

17.3o   nabożeństwo majowe;

18.oo  W int. maturzystów o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

Bóg zapłać za duchowe wsparcie naszej posługi, za włączanie się w liturgię, dbanie o świątynię, za ofiary na KUL i WT US oraz wszelkie inne.

Zachęcamy do lektury Biuletynu parafialnego, Niedzieli i Gościa niedzielnego.

Wczoraj odeszła do Boga Hieronima WADAS, lat 77 z ul. Kossaków 16/3

Solenizantom, Jubilatom i naszym gościom życzymy wielu łask, a na nas wszystkich niech się rozlewa Boże miłosierdzie, zaś wstawiennictwo świętych papieży towarzyszy w okazywaniu miłosierdzia bliźnim i sobie. CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ. ALLELUJA!