VIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
02.03.2014 rok

18.oo (sobota wieczór) + Stanisława MARCINIAK (od uczestników pogrzebu)

7.3o  ++ Konstanty, Jan i Domicella, Józef

8.35    Godzinki; 9.oo  + Janina KOPCZYŃSKA

10.3o  + Henryk RAWSKI (4r.)

12.oo  + Krystyna WITCZAK (mies. po śmierci)

18.oo  O błogosławieństwo Boże dla tegorocznych maturzystów

Poniedziałek    6.3o; 17.oo  + Krystyna WITCZAK (od uczestników pogrzebu)

Wtorek  święto św. Kazimierza Królewicza: 17.oo  ++ Kazimiera, Piotr; spotkanie Klubu Gazety Polskiej; 17.3o – 18.0o biuro parafialne

Środa Popielcowa – rekolekcje wielkopostne – ks. Romuald Baingo SDS

6.3o W int. Kazimierza i Kazimiery (im.) dz. – błag.

9.oo  + Stanisława MARCINIAK (od uczestników pogrzebu)

14.oo  + Czesław GIĘTKOWSKI (pogrzeb)

17.oo  msza św. z udziałem dzieci

19.oo  ++ Genowefa, Marceli

20.oo  msza św. z udziałem młodzieży + Krystyna STAWARZ

I Czwartek 8.oo okazja do adoracji; 8. 3o różaniec; 9.oo  + Elżbieta GRABKOWSKA (od uczestników pogrzebu); 18.oo okazja do adoracji; 18. 3o różaniec; 19.oo + Czesław GIĘTKOWSKI (od uczestników pogrzebu); 20.oo  film: Ostatnie wezwanie (o Medjugorie)

I Piątek 6.3o msza św.; 8.oo okazja do adoracji i spowiedzi; 8.3o  koronka i nabożeństwo do NSPJ; 9.oo  msza św. i droga krzyżowa; 17.oo droga krzyżowa z udziałem dzieci; 17.3o okazja do adoracji i spowiedzi; 18.oo koronka i nabożeństwo do NSPJ; 18.3o droga krzyżowa; 19.oo + Krystyna WITCZAK (od uczestników pogrzebu); 20.oo droga krzyżowa z udziałem młodzieży

Sobota 8.oo okazja do adoracji i spowiedzi; 9.oo msza św. z namaszczeniem chorych; 11.3o + Emilia GUZIK-DURAD (pogrzeb); 16.oo okazja do adoracji i spowiedzi; 17.oo ++ Kazimierz ZALEWSKI, Stanisław GRZYB

Niedziela I Wielkiego Postu zakończenie rekolekcji

18.oo (sobota wieczór) + Stefan SADOWSKI(od uczestników pogrzebu)

7.3o  + Stanisława MARCINIAK (od uczestników pogrzebu)

8.35    Godzinki;  9.oo  ++ Zofia, Jan PIĘDZIAK; Stanisław JABŁOŃSKI

10.3o  + Elżbieta GRABKOWSKA (od uczestników pogrzebu)

12.oo  + Czesław GIĘTKOWSKI(od uczestników pogrzebu)

17.oo   gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

18.oo  ++ Józefa, Kazimierz

W ostatnim czasie odeszli od nas: Krystyna WITCZAK, lat 68 z ul. Bursztynowej; Elżbieta GRABKOWSKA, lat 78 z ul. Norwida; Stanisława MARCINIAK lat 86 z ul. Matejki, Czesław GIĘTKOWSKI, lat 72 z ul. Wyspiańskiego. Polecajmy ich Miłosiernemu Bogu.

Serdecznie dziękujemy za włączanie się w liturgię, składane ofiary, troskę o świątynię i o nas księży.

Korzystajmy z Biuletynu parafialnego, Niedzieli i Gościa niedzielnego.

Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzymy potrzebnych łask, a wszystkim owocnego wykorzystania nadchodzącego czasu. SZCZĘŚĆ BOŻE!

Ks. Ignacy Stawarz, proboszcz: 501317141