UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP
08.12.2013 rok

Niedziela  Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Katolikom na Wschodzie; „Akcja WWW - Wierzę. Wspieram. Wzmacniam.” będzie trwała od 8 do 15 grudnia 2013r. i polegać będzie na wzmożonej modlitwie w intencji kapłanów, a także sygnalizowaniu solidarności z nimi poprzez przyczepienie żółto-białej wstążki.

18.oo  W int. wnuczki Magdaleny o zdrowie, potrzebne łaski i błog. Boże (od Babci)

  7.3o  + Maria (13r.)

  8.35  Godzinki

  9.oo + Janina KOPCZYŃSKA

10.3o  + Henryk CHYLIŃSKI (miesiąc po śmierci)

12.oo  + Bronisław (greg.); poświęcenie medalików

18.oo  + Edward WINOGRODZKI (od uczestników pogrzebu)

Poniedziałek 6.15 W int. Maćka (4ur.) dz. – błag. oraz o wiarę, nadzieję i miłość dla dzieci

Wtorek  6.15 Miesięcznica (44) Katastrofy Smoleńskiej

Środa   6.15 W int. próśb i podziękowań

Czwartek  6.15  + Karol (15r.); 19.oo spotkanie Grupy Czwartkowej

Piątek wsp. św. Łucji dz. i m. 6.15  ++ Kazimiera, Piotr MIĄSIK

Sobota wsp. św. Jana od Krzyża prezb. i dK. 6.15  W int. ks. Ignacego (27r. św.) aby wpatrzony w Miłość, Jezusa Chrystusa Ukrzyżowanego trwał przy Najwyższym Kapłanie, umacniał nasze serca niosąc nam miłość (od Parafian); 12.oo msza św. w 27 rocznicę święceń całego Rocznika – serdecznie zapraszam!

Niedziela III adwentu

18.oo (sobota wieczór) + Maria LOREK (2r.)

  7.3o + Bronisław

  8.35 Godzinki; 9.oo ++ Jan, Zofia, Marianna z rodz. PIĘDZIAKÓW; Stanisław JABŁOŃSKI

10.3o  W int. ks. Ignacego (27r. św.) dz. – błag. (od Margaretki z Płoni)

12.oo  + Władysław i ++ z rodziny

16.3o  Zapraszamy na piękny film anim. o Eucharystii pt. Największy z cudów

18.oo  ++ Alfreda (13r.), Jerzy (17r.), Stanisław (2r.)

 

Kancelaria parafialna czwartek 16.oo – 16.3o

 Zachęcam do czytania prasy katolickiej, a w tygodniu do parafialnego kiosku.

Włączajmy się w Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom – świece w kiosku

Gorąco dziękuję za modlitewne wspieranie rekolekcji i udział w nich, za życzliwość i karmienie nas, za udział w roratach, włączanie się w liturgię, dbanie o świątynię, za ofiary na Hospicjum (ponad 2000zł.) i wszelkie inne.

Wielu łask życzę Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia.

Niech Niepokalana wspiera nas w mówieniu Bogu: AMEN! SZCZĘŚĆ BOŻE!

 Ks. Ignacy Stawarz, 501317141

 Duszpasterstwo Ludzi Morza zaprasza wszystkich związanych z pracą na morzu: marynarzy, rybaków, stoczniowców, żeglarzy, wodniaków i ich rodziny na Rekolekcje Adwentowe, które odbędą się w dniach od 11 do 13 grudnia br. o godz. 18.00 w Kaplicy przy Kościele Księży Pallotynów w Szczecinie.

Apostolat Chorych Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej zaprasza wszystkie osoby chore i niepełnosprawne wraz z opiekunami, na Spotkanie Opłatkowe, które odbędzie się w niedzielę, 15 grudnia br., w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.30 adoracją Najświętszego Sakramentu, po której odbędzie się Msza Święta oraz dzielenie opłatkiem przy wigilijnym stole. Serdecznie zapraszamy

© 2014 Rzymskokatolicka parafia p.w. Śś. Stanisława i Bonifacego B.M.