IV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

 

31.01.2016 rok

18.oo W int. ks. Wiesława JANKOWSKIEGO, naszego wielkopostnego rekolekcjonisty, o Ducha Świętego i Jego dary

19.oo  (Neokatechumenat)

  7.3o 

  8.3o  godzinki

  9.oo  ++ Irena, Czesław GIĘTKOWSCY; Roman NOWOWIESKI

10.3o  + Marian PIASECKI

12.oo

15.oo  koronka

18.oo  W int. Parafian dz. – błag.

Poniedziałek

  6.3o + Teresa CZARNIK

15.oo  koronka

18.oo  ++ Stefania (10r.), Józef (10r.) ŁAPIŃSCY

Wtorek święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej; (są świece po 7zł); taca na wsparcie zakonów klauzurowych. Obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego kończący „Rok Życia Konsekrowanego”. Osoby konsekrowane odnowią śluby rad ewangelicznych w bazylice szczecińskiej podczas mszy św. o godz. 16.oo. Mszę św. poprzedzi czuwanie modlitewne od 15.oo. Zapraszamy do udziału w dziękczynieniu za dar życia konsekrowanego.

  6.3o  1/ W int. Danuty (im.) dz. – błag. 2/ + Teresa CZARNIK

  9.oo  + Genowefa PIEŃKOWSKA (3r.)

15.oo  koronka

18.oo  ++ Jadwiga (7r.), Stefan SADOWSCY

     spotkanie Klubu Gazety Polskiej

Środa dzień imienin ks. bp Seniora MB Kruszyłowicza

  6.3o  1/ + Teresa CZARNIK; 2/ O mądrość Bożą i wszelkie potrzebne łaski dla córki w trudnym okresie życia oraz Prawicę Pańską nad całą rodziną by w Imię Jezusa i na Jego chwałę pokonywać wszelkie przeciwności

15.oo  koronka

18.oo  W int. próśb i podziękowań

I Czwartek

  6.3o  1/ + Teresa CZARNIK; 2/ O mądrość Bożą i wszelkie potrzebne łaski dla córki w trudnym okresie życia oraz Prawicę Pańską nad całą rodziną by w Imię Jezusa i na Jego chwałę pokonywać wszelkie przeciwności

15.oo  koronka

15.45  Krąg Biblijny

17.3o  różaniec

18.oo ++ Maria, Ewa;  z konferencją ks Ryszarda Stankiewicza na temat: "Domyśl się! Czyli jak się kłócić, żeby było źle?" Po mszy św. spotkanie na plebanii pogłębiające temat dialogu małżeńskiego. Będzie opieka nad dziećmi.

okazja do adoracji i spowiedzi do 21.oo

I Piątek wsp. św. Agaty dz. i m.

  6.3o  1/ + Teresa CZARNIK; 2/ O mądrość Bożą i wszelkie potrzebne łaski dla córki w trudnym okresie życia oraz Prawicę Pańską nad całą rodziną by w Imię Jezusa i na Jego chwałę pokonywać wszelkie przeciwności

15.oo  koronka; okazja do adoracji i spowiedzi

17.3o  nabożeństwo do NSPJ

18.oo + Henryk i dusze w czyśćcu cierpiące

I Sobota wsp. świętych Pawła Miki i Towarzyszy męczenników japońskich

  6.3o  1/ + Teresa CZARNIK; 2/ O mądrość Bożą i wszelkie potrzebne łaski dla córki w trudnym okresie życia oraz Prawicę Pańską nad całą rodziną by w Imię Jezusa i na Jego chwałę pokonywać wszelkie przeciwności

od 8.oo  chorzy

  9.3o 10.oo biuro parafialne

13.oo  msza św. pogrzebowa + Janusz MARCINIAK

14.3o  spotkanie Wspólnoty Różańcowej na plebanii

15.oo  koronka

16.oo nowenna do NS NMP, różaniec okazja do adoracji i spowiedzi

17.oo  W int. Członkiń Żywego Różańca dz. – błag.

NIEDZIELA V zwykła

18.oo  (sobotni wieczór) ++ Filomena (13r.) i ++ z rodz. TYTERA

19.oo  (Neokatechumenat) W int. Parafian dz. – błag.

  7.3o  1/ Dziękczynna za piękne serce Eli oraz o błogosławieństwo Jezusa Miłosiernego i opiekę Matki Pięknej Miłości na czas podróży; 2/ O mądrość Bożą i wszelkie potrzebne łaski dla córki w trudnym okresie życia oraz Prawicę Pańską nad całą rodziną by w Imię Jezusa i na Jego chwałę pokonywać wszelkie przeciwności

  8.3o  godzinki

  9.oo  + Kazimierz OBST (5r.)

10.3o  W int. Beaty i Dariusza KOWALSKICH (25r. śl.) dz. – błag.

12.oo  1/ + Marianna PIETROŃ (od uczestników pogrzebu); 2/ + Teresa CZARNIK

15.oo  koronka

18.oo  W int. Alicji i Kazimierza (30r. śl.) dz. – błag.

 

Gorąco dziękujemy:

– za towarzyszenie nam w posłudze duszpasterskiej,

– za chętne angażowanie się w liturgię i dbanie o świątynię,

– za ofiary na Fundację Pomoc Kościołowi w Potrzebie (600zł.) i inne.

 

W spowiednicy można wziąć deklarację przyjęcia młodych w rodzinie (ŚDM).

Czasopisma katolickie: Gazetka, Droga, Niedziela i Gość niedzielny.

9 lutego w godz. 8.45 – 11.45 będą w naszym kościele symbole ŚDM.

Rekolekcje wielkopostne od środy popielcowej (10-14.02) poprowadzi ks. Wiesław Jankowski z Instytutu Świętej Rodziny z Wisełki. Polecajmy je Bogu.

Solenizantom, Jubilatom, Gościom i Parafianom życzymy potrzebnych łask.

 

Obyśmy na nowo odkrywali, że „największa jest miłość”. SZCZĘŚĆ BOŻE!

 

Ks. Ignacy Stawarz, proboszcz: 501317141

© 2014 Rzymskokatolicka parafia p.w. Śś. Stanisława i Bonifacego B.M.