XXIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
08.09.2013 rok

7.3o + Maria

8 4o godzinki

9.oo + Janina KOPCZYŃSKA (greg.)

10.3o + Jan, Zofia, Marianna, Stanisław JABŁOŃSCY

12.oo W int. Alicji PAPSKIEJ (chrzest)

18.oo  ++ z rodz. BIELIŃSKICH

Poniedziałek  wsp. bł. Anieli Salawy dz.: 18.oo + Janina (greg.)

Wtorek 17.oo spotkanie Scholi; 18.oo + Janina KOPCZYŃSKA (greg.)

Środa 6.3o + Janina KOPCZYŃSKA (greg.);  18.oo do MB Nieustającej Pomocy: o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej Agaty; o nawrócenie Tomasza oraz w intencji innych próśb i podziękowań

Czwartek 17. 3o Różaniec; 18.oo + Janina KOPCZYŃSKA (greg.)

Piątek  wsp. św. Jana Chryzostoma bp i dK.: 17 4o Koronka; 18.oo + Janina KOPCZYŃSKA (greg.)

Sobota  święto Podwyższenia Krzyża Świętego: 10.3o zbiórka ministrantów; 18.oo + Janina (greg.)

Niedziela – po mszach św. zbiórka do puszek na KUL i WT US

7.3o  + Wiktoria STAWARZ (1r.)

8 4o  godzinki

9.oo  + Janina KOPCZYŃSKA (greg.);

10.3o  W int. Marianny (34ur.) dz. – błag.;

12.oo Za Parafian – poświęcenie krzyżyków dzieciom rozpoczynającym przygotowanie do I spowiedzi i komunii św.;

18.oo  ++ Maria, Zofia TWORKOWSKA; Janusz, Stanisław, Robert, Monika NIGBUR i ++ z rodz. OPIĘKOWSKICH

Przed mszą św. okazja do spowiedzi.

Kancelaria w tym tygodniu nieczynna. Tel. do ks. Edwarda: 603794764

Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Nasz Dziennik wydanie sobotnio-niedzielne, Wiadomości parafialne nasz parafialny biuletyn, L Osservatore Romano. Zapraszam również do naszego kiosku.

Składam serdeczne Bóg zapłać za modlitwy, życzliwość i wszelkie ofiary.

Solenizantom i Jubilatom rozpoczętego tygodnia życzę wielu łask, a gościom wczasowiczom, kuracjuszom udanego wypoczynku i regeneracji duchowej i fizycznej, zapraszając do naszej świątyni.

Niech błogosławieństwo Pana towarzyszy nam w wyrzekaniu się wszystkiego, co nie pozwala iść za Nim w wolności. SZCZĘŚĆ BOŻE!

Ks. Ignacy Stawarz proboszcz 501317141

Żywy Różaniec – p. Róża Zabłocka